zapach do auta

Najlepsze zapachy do samochodu — Dr. Marcus!

Czym zajmuje się firma Dr. Marcus?  

 

Firma Dr. Marcus uważana jest za jednego z przodujących producentów zapachów samochodowych. Jej działalność trwa już ponad 20 lat, jednak wciąż stara się rozwijać ofertę produktową, która ma zadowolić miliony klientów na całym świecie. Zapachy do samochodu Dr. Marcus wykonywane są z wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Ich produkty można znaleźć na stronie internetowej dr-marcus.pl, w supermarketach, na stacjach benzynowych lub u dystrybutorów, z którymi współpracują. Oprócz zapachów samochodowych są też producentem wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Pracują razem z najlepszymi specjalistami i wciąż unowocześniają swoje laboratoria.  

 

Jakie zapachy samochodowe będą najlepsze?  

 

Zapachy do samochodu Dr. Marcus doceniane są przez klientów z całego świata. Każdy zapach został zaprojektowany tak, aby umilić Twoją podróż, a także sprawić, że poczujesz się o wiele lepiej w swoim aucie. Różnorodność, którą oferuje Dr. Marcus, jest naprawdę ogromna, a nuty zapachowe bogate i od razu wypełniające wnętrze Twojego auta. Wśród zapachów do auta znajdziesz kilka ich rodzajów, m.in.: pachnące wkłady, zawieszki zapachowe, wkłady zapachowe do kratek wentylacyjnych tzw. klips, ozdobne słoiczki zapachowe, odświeżacze z regulacją intensywności, odświeżacz do auta w żelu, perełki zapachowe, pachnące wkłady, a także zapachy w postaci sprayu.  

 

Trwałe zapachy do Twojego auta tylko od Dr. Marcus!  

Poza wybraniem odpowiedniego zapachu naszej zawieszki bądź odświeżacza warto również zwrócić uwagę na jego czas działania. Zapachy do samochodu oferowane przez większość firm mają bardzo intensywny zapach tuż po otwarciu opakowania, jednak po kilku dniach tracą na intensywności, aż w końcu po tygodniu całkowicie wietrzeją. Buteleczki Senso Wood są uważane za jedne z najtrwalszych zapachów do samochodu, ponieważ uwalniają aromat nawet do 3 miesięcy. Następnie mamy enso Elipse, czy żele z serii Car Gel.