Trans-Car: pomoc drogowa przez całą dobę

Szczecin, Polska, a i cała Europa. Jeżeli w którymś z tych miejsc coś złego stanie się z samochodem, nie trzeba załamywać rąk. Bo zarówno na terenie Szczecina, jak i poza granicami tego miasta oraz w pozostałej części Starego Kontynentu, można liczyć na wsparcie firmy Trans-Car.

Pomoc drogowa

Od lat nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Warcisława 1. Właśnie w tym mieście firma powstała i na jego terenie oraz w okolicach zdobywała pierwszych klientów. Nasza laweta zabrała setki aut ze szczecińskich ulic oraz przyległych miejscowości. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta, uczciwości, rzetelności oraz szybkości działania, Trans-Car zdobywał coraz więcej zleceń, co pozwoliło firmie się rozrastać.

Autopomoc poza Szczecinem

Wraz ze wzrostem liczny klientów, zamówień oraz unowocześnieniem floty, możliwe było realizowanie zleceń nie tylko ze Szczecina i okolic, lecz również z dalszych części Polski. Aż w końcu dotarliśmy do tego pułapu, na którym autopomoc może być świadczona przez nas nawet w najdalszym zakątku kraju.

Trans-Car dysponuje obecnie tak nowoczesnym i zaawansowanym sprzętem (wyciągarka wysokiej mocy), że pracownicy firmy są w stanie bez większych trudności wydobyć pojazd, który wpadł do rowu albo znalazł się w miejscu, do którego dostęp jest mocno utrudniony. Gwarantują przy tym, że pojazd nie ulegnie przy tym dodatkowemu uszkodzeniu.

Co ważne, usługi świadczone są 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, także w święta. Wystarczy zadzwonić pod numer 511 014 800 i opisać problem, a pomoc zostanie wysłana błyskawicznie.

Oczywiście samo szybkie i sprawne wyciąganie auta z rowu albo innego miejsca, albo z miejsca wypadku drogowego, to nie wszystko. Doświadczeni pracownicy z Trans-Car w zakresie pomocy drogowej mogą zrobić dużo więcej. Na co jeszcze można liczyć? Jeśli auto nie chce odpalić, pracownicy firmy uruchomią je, wykorzystując do tego specjalne kable. Jeżeli paliwo zostało źle zatankowane, spuszczą je ze zbiornika.

Wysłany na pomoc przedstawiciel szczecińskiej firmy, dowiezie również na miejsce paliwo, gdy zabrakło go w baku. Jeżeli wskutek wypadku lub awarii jest problem z otwarciem drzwi pojazdu, otworzy auto i nie uszkodzi przy tym zamka, a jeśli zablokowała się stacyjka, odblokuje ją.

W zakresie usług znajduje się również wymiana kół na miejscu albo pomoc, jeśli efektem niemiłego drogowego zdarzenia jest urwanie koła. Firma zajmuje się też odpowietrzaniem układu zasilania diesli.

Kiedy usterka lub awaria jest niewielka, pomoc oraz drobna naprawa może zostać wykonana na miejscu zdarzenia.

Laweta Szczecin w Europie

Trans-Car dawno przekroczył granice Polski. Jakość świadczenia usług przez firmę oraz profesjonalne, indywidualne podejście do klienta plus korzystne ceny sprawiły, że od dość dawna już firma udziela praktycznie na terenie całej Europy.

Bez względu na to, dokąd się jedzie, w jakim celu i jakim pojazdem, trzeba być przygotowanym na to, że to tylko maszyna, a maszyna może się zepsuć. Oprócz awarii może też przytrafić się stłuczka, kolizja albo nie daj boże wypadek. I często samemu nie jesteśmy sobie w stanie poradzić.

To są właśnie te sytuacje, w których należy skorzystać z pomocy sprawdzonych, doświadczonych fachowców. Sytuacje, w których należy zadzwonić na numer 511 014 800, który przed wyjazdem lepiej dodać do kontaktów. Przedstawiciel Trans-Car dotrze na miejsce szybko i fachowo, kompleksowo zajmie się pojazdem. Oszczędzi tym samym kierowcy oraz pasażerom stresu oraz zatroszczy się o to, aby samochód bezpiecznie dotarł do Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *