Najem długoterminowy BMW

Od teraz, w programie BMW wynajem długoterminowy, dostępny jest jeden z flagowych i już legendarnych modeli bawarskiego producenta aut – X5. Przestronny SUV, wyposażony w mocne jednostki napędowe, dowiezie Cię wszędzie komfortowo. Niezależnie czy do pokonania masz setki kilometrów asfaltu, czy dziesiątki dróg szutrowych, najem długoterminowy BMW pozwoli Ci pokonać je w aucie wygodnym i prestiżowym, a wszystko to zamknięte w rozsądnych kosztach.

Wynajem długoterminowy BMW X5

Czy wynajem długoterminowy BMW X5 ma sens? Jeżeli tylko cenisz sobie prestiż oraz wygodę użytkowania wysokiego SUVa to jak najbardziej. Im droższe auto, tym wyższa początkowa utrata wartości, co dzięki formule najmu długoterminowego BMW maksymalnie ograniczysz. Finalna wartość auta nie będzie Twoim zmartwieniem. W stałej racie miesięcznej, będziesz cieszył się niezmąconym użytkowaniem doskonałego samochodu, a dodatkowo zdejmiemy z Ciebie koszty wymiany opon i serwisów, które w przypadku aut luksusowych marek premium potrafią nieźle namieszać. To jednak nie będzie Twoim zmartwieniem! Program BMW wynajem długoterminowy, to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy, kiedy chcesz optymalizować koszty i czas, a jednocześnie roztoczyć wokół siebie biznesową aurę.

Zalety wynajmu długoterminowego BMW

Zarówno w przypadku marki BMW, jak i innych marek luksusowych czy premium, najem długoterminowy oznacza mnóstwo korzyści. Po pierwsze możesz tego typu najem wrzucić w koszty. Po drugie, w zależności od wybranego pakietu – np. wynajmu długoterminowego BMW X5 – możesz zapomnieć o serwisowaniu, naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych czy okresowej wymianie płynów czy opon. Firmy specjalizujące się w wynajmie długoterminowym biorą to na siebie, a Ty po prostu masz to wliczone w koszt stałej, miesięcznej raty. Brzmi jak bajka prawda? I tak jest! Finansowanie auta w formule najmu długoterminowego zostało pomyślane tak, byś czuł się komfortowo posiadając auto nawet najwyższej klasy, nie przejmując się jednocześnie dodatkowymi kosztami wspomnianymi powyżej czy nawet ubezpieczeniem. Tym wszystkim może zająć się firma wynajmująca, czyli właściciel samochodu, który użytkujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *