Więcej niż warsztat samochodowy!

Masz samochód i prowadzisz go od lat? Jeśli tak, to doskonale znasz problemy kierowców. Kierowcy często wymagają od samochodu więcej niż powinni. Zapominają, że auta regularnie powinny być sprawdzane pod kątem technicznym. Warto pamiętać także o czyszczeniu i pielęgnacji oraz działaniach, które przedłużają żywotność sprzętu i jego poszczególnych elementów. Gdzie zatem szukać profesjonalnych mechaników i fachowego doradztwa? Mechanik czeladź z warsztatu samochodowego RS Auto Czeladź zaopiekuje się twoim autem i zaproponuje najlepsze rozwiązania. 

Czym charakteryzuje się RS Auto Czeladź?

RS Auto Czeladź należy do grupy nowoczesnych warsztatów samochodowych, gdzie każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc. Zespół doświadczonych mechaników od lat pracuje wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie. Wiedza, pasja i nabyte kompetencje pozwalają na zastosowanie najlepszych rozwiązań. Mechanik Czeladź podejmuje się realizacji nawet najbardziej niestandardowych i bardzo skomplikowanych napraw. Klienci chwalą warsztat samochodowy za terminowość oraz możliwie najwyższą jakość wykonanych usług.  

Jak znaleźć sprawdzonego mechanika samochodowego? 

Zaufany i sprawdzony mechanik samochodowy jest marzeniem niemalże wszystkich kierowców. W sytuacji kryzysowej warto mieć numer kontaktowy do mechanika, który od ręki pomoże w awarii. W warsztacie RS Auto Czeladź wszyscy mechanicy pracują w myśl idei zaangażowania i niesienia pomocy kierowcom oraz ich autom. Zastanawiasz się jak wygląda proces współpracy? Mechanik czeladź przed rozpoczęciem pracy, dokonuje wstępnej wyceny, a każdą zmianę czy propozycję konsultuje z właścicielem auta. Jakie usługi oferuje RS Auto Czeladź? Warsztat jest wyposażony w stację kontroli pojazdów. Ponadto oferuje wszystkie prace związane z mechaniką samochodową, serwisem opon. Posiada przechowalnie opon i kół. Wykonuje zbieżność i geometrię 3D kół. Co więcej, pracownicy serwisują klimatyzacje. Warsztat posiada również bezdotykową myjnię czynną całą dobę.