Transport ślubny – jaki pojazd wybrać?

Choć mogłoby się wydawać, że dla przyszłej pary młodej najważniejsza jest ich obecność w tak ważnym dniu, istnieją pewne elementy, bez których tradycyjny ślub się nie odbędzie, a mowa tu przede wszystkim o sukni ślubnej, garniturze czy obrączkach. Wielką wagę pary młode przywiązują również do auta do ślubu, które przetransportuje świeżo upieczone małżeństwo do kościoła czy urzędu, a następnie do miejsca, w którym odbędzie się wesele. Wiele osób decyduje się na wybór dość niecodziennych środków transportu takich jak np. bryczka konna czy zabytkowe auta, to najpopularniejszym wyborem jest wypożyczenie nowoczesnego auta do ślubu. 

Auta do ślubu – lepiej wynająć czy wykorzystać własne? 

Jest wiele powodów, aby wynająć auto do ślubu, a także wiele powodów by wykorzystać własny środek transportu. Decyzja zależna jest przede wszystkim od preferencji oraz budżetu pary młodej, która w tak ważnym dniu pragnie czuć się wyjątkowo. Istnieje wiele zalet, które przemawiają za wynajęciem auta do ślubu, a mowa tu przede wszystkim o:

  • Bogata oferta – profesjonalne wypożyczalnie, które oferują auta do ślubu, mają do zaproponowania swoim klientom wiele modeli aut, dzięki czemu każda para młoda może znaleźć pojazd dostosowany do ich potrzeb i osobistych preferencji. 
  • Kierowca w pakiecie – wypożyczając auto do ślubu, możemy liczyć na dodatkowe towarzystwo pracownika wypożyczalni, który w dniu naszego ślubu wcieli się w rolę naszego osobistego szofera. Dzięki temu nie musimy zaprzątać sobie głowy poszukiwaniem osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie pojazdu. 
  • Mniej zadań na głowie – decydująć się na wynajęcie auta do ślubu, nie musimy martwić się o jego wyczyszczenie, zatankowanie oraz udekorowanie, ponieważ tego typu sprawami zajmuje się wybrana przez parę młodą wypożyczalnia. Jest to niezwykle ważne dla osób, które mają na głowie inne zadania związane z przygotowaniami ślubnymi. 

Oczywiście, wynajęcia auta do ślubu to również możliwość spełnienia marzeń pana młodego lub panny młodej, które dotyczą przejażdżki luksusowymi pojazdami. Warto jednak pamiętać, że wypożyczenie auta do ślubu, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które mogą nadszarpnąć nasz ślubny budżet.