samochody

Samochody premium

Samochody, zwłaszcza te z górnej półki to coś o czym marzy wielu kierowców. Jednak ceny i często długo czas oczekiwania na dany model, znacznie zniechęcają od ich zakupu. Dlatego bardzo dobrą opcją jest skorzystanie z wynajmu długoterminowego.

To opcja, gdzie można cieszyć się nowymi modelami i użytkować je w wybranym zakresie czasu, najczęściej od 24 do 60 miesięcy. Jakie korzyści niesie za sobą wynajem? Mercedes może być Twój.

Samochody premium

Nie da się ukryć, że marka Mercedes mówi sama za siebie. To gwarancja wysokiej jakości, przyjemności z jazdy, a jednocześnie bardzo dobrej funkcjonalności. To idealne samochody do  pokonywania długich tras, ale kamery cofania czy czujniki parkowania, doskonale sprawdzą się w miejskim ruchu. materiały wysokiej jakości i piękne wykończenie sprawiają, że z tych aut nie chce się wysiadać.

Jaki model wybrać – wynajem Mercedes

Klasyczna limuzyna czy pokaźny SUV? Wybór wcale nie jest łatwy, ale każdy z tych modeli ma swoje plusy. SUV-y z pewnością sprawdzą się, jeśli jest konieczność przewożenia większej ilości rzeczy. To dobre auta nie tylko na rodzinny urlop, ale też takie, jakie sprawdzą się w wielu branżach. Klienci biznesowi chętnie je wybierają. 

Różne opcje assistance

Na co dzień raczej nie myślimy o tym, co w przypadku kolizji czy awarii samochodu. Jednak bycie mobilny w tych czasach to ważna rzecz, zwłaszcza jeśli prowadzi się firmę i kursuje się sporo między pracą, kontrahentami, klientami. Dlatego warto się ubezpieczyć na wypadek różnych zdarzeń. Wynajem Mercedes to wiele opcji assistance, które oferują:

  • szybki dojazd pomocy drogowej;
  • holowanie pojazdu;
  • naprawę drobnych usterek na miejscu;
  • samochód zastępczy.

Poza tym można też rozszerzyć pakiet i dobrać choćby opcję z wymianą opon i wiele innych. To naprawdę spora oszczędność czasu, ale także nerwów. A wiadomo, że te towarzyszą awarią czy stłuczką na drodze.