Gdy już dalej nie pojedzie…

Auta ciężarowe biuro - sprzedaż

Skup aut ciężarowych ma bogatą ofertę dla tych, którzy szybko i bez zbędnych formalności chcą znaleźć kupca na swój wysłużony pojazd. Firma Lukasen wyręczy cię w wycenie samochodu, pomoże znaleźć kupca, a także wesprze w negocjacjach ceny sprzedaży. Duże doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to tylko kilka powodów, dla których warto skorzystać z propozycji tej firmy. Co istotne, nie tylko samochody ciężarowe znajdują się w kręgu zainteresowań skupu. Właściciele samochodów użytkowych czy naczep również mogą tam dobić targu. Transakcja kupna sprzedaży przebiega szybko i sprawnie.

Bez względu na stan

Lukasen skupuje zarówno dziesięcioletnie samochody, jak i dużo starsze – nawet te, które wyprodukowane zostały w latach 70. ubiegłego wieku. Nieistotny jest stan techniczny samochodu przeznaczonego na sprzedaż. Można sprzedać nawet te ciężarówki, które od lat nie wyjechały na drogi czy nie mają przeglądu oraz OC. Te niesprawne, które już nigdzie nie pojadą zostaną przeznaczone na części. Firma oferuje odbiór samochodów i to na terenie całego kraju.

Szybko i korzystnie

Cenę można ustalić telefonicznie jeszcze przed wizytą pracowników firmy, którzy zabiorą przeznaczony na sprzedaż samochód. Skup oferuje także wycenę drogą mailową lub na miejscu, w siedzibie firmy, bądź u właściciela pojazdu. Ofertę sprzedaży mogą złożyć także właściciele między innymi ciągników siodłowych, budowlanych, wywrotek, śmieciarek czy betonomieszarek. Firma skupuje pojazdy bardzo wielu marek, a dzięki dobrym cenom i szybkim transakcjom, od lat ma bardzo dobrą pozycję na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *