auto z ameryki

Samochody USA — aukcje, w których możesz wziąć udział!

Aukcje samochodów z USA — czy da się oszacować końcową cenę samochodu z aukcji?

Firma Ameryka Cars nie jest w stanie zagwarantować ostatecznej ceny, za jaką samochód się sprzeda. Jednak dzięki ich ogromnemu doświadczeniu oszacują wartość auta na podstawie podobnych aukcji. Aukcje samochodów z USA charakteryzują ostry zawodnicy, dlatego tak ważne jest, aby zawodowcy się tym zajęli. Pewnie zadajesz sobie pytanie — kiedy otrzymam zwrot kaucji, jeśli nie dojdzie do wygranej aukcji? Odpowiedź jest banalnie prosta. Od razu po zakończeniu aukcji otrzymasz swoje pieniądze lub możesz zdecydować się na to, aby przeszła ona na kolejne auto, które będziemy licytować. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie i Twoich preferencji!

 

Samochody USA — aukcje na naprawdę ciężkich warunkach!

Coraz bardziej robią się popularne sprowadzane samochody USA. Aukcje, które są przeprowadzane, charakteryzują się ostrą grą i dużą strategią. Osoby, które biorą w nich udział, są zdeterminowane, twarde i nigdy łatwo nie odpuszczają. Dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy Ameryka Cars. Jednak jakie dokumenty będą potrzebne do rejestracji auta z USA? Niezbędne dokumenty to: potwierdzenie odprawy celnej, tłumaczenie dokumentów, title — dowód rejestracyjny z USA, bill of sale — rachunek za zakup samochodu, potwierdzenie opłacenia akcyzy, przegląd techniczny pojazdu, opłata rejestracyjna 256 zł oraz wypełniony druk w urzędzie.

 

Aukcje samochodów z USA — leasing zwrotny proponowany przez Ameryka Cars!

W momencie importowania jakiegokolwiek pojazdu ze Stanów Zjednoczonych na firmę jesteś zwolniony z podatku VAT. Wszelkie koszty takie jak: pojazd, fracht morski, opłata celna, transport w USA oraz transport do Polski są cenami netto. Pojazd możesz kupić za pośrednictwem Ameryka Cars, podając dane swojej firmy jako właściciela pojazdu. Kiedy pojazd dotrze do Polski, wystarczy opłacić akcyzę, a także zrobić pierwszy przegląd. Z kompletem takich dokumentów możesz wnioskować o leasing zwrotny. Oznacza to, że bank odkupuje pojazd, a Ty otrzymujesz harmonogram spłat, jak w przypadku zwykłej formy leasingu.